ŁÓDŹ - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
ŁÓDŹ - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.

28.10 ŁÓDŹ

Zapisz się


PIOTR ROGOWSKI
PAWEŁ GRUBA
Managerowie Zewnętrzni V4B.pl
wykład

Program szkolenia

 

10 SPRAWDZONYCH ROZWIĄZAŃ I ZASAD, KTÓRE ZMIENIĄ TWÓJ BIZNES NA LEPSZE!:

- Wykorzystaj szansę i zbuduj silny i zgrany zespół – Nie bójmy się zwracać uwagi personelowi. Zanim jednak będziesz chciał ich pouczać, musisz się do tego odpowiednio przygotować. Podpowiemy Ci jak należy wymagać i być przy tym szanowanym.

- Stwórz konkurencyjne stanowisko pracy – Wprowadzenie stanowiskowego planu działania daje niesamowite efekty przy wdrażaniu pracowników. Nie chodzi tu tylko o osoby bez doświadczenia, ale również przyzwyczajone do innych standardów z poprzednich miejsc pracy. Pokażemy jak dawać skuteczne ogłoszenia o pracę.

- Zrozum różnice dzielące pokolenia X, Y-(Millennials), Z – Dzięki zapoznaniu się z charakterystyką i różnicami międzypokoleniowymi, zaczynamy rozumieć zachowania, które dotychczas były niedopuszczalne. Warto akceptować i szukać rozwiązań, a nie walczyć.

- Jak wprowadzić efektywny system prowizyjny – Nie stworzysz stabilnego zespółu, jeżeli nie zaangażujesz pracowników w działania, za które będą otrzymywać nagrody (nie zawsze pieniężne). „Zbieraj punkty, zdobywaj nagrody”.

- Jak zwiększyć obrót w 2 miesiące – Przedstawimy techniki i metody sprzedaży, które zachęcą personel do zwiększenia zaangażowania przy obsłudze gości. Nie chodzi tylko o nauczenie kelnerów bycia „Przedstawicielem Handlowym Kucharza”, ale również zachęcanie Gości do wyrażania pozytywnych opinii. Dzisiaj często napiwek ma mniejsze znaczenie, niż szczere podziękowanie za profesjonalną obsługę.

- Co i jak zrobić, aby restauracja była policzalna? – Jako Manager Zewnętrzny V4B co miesiąc analizujemy wyniki ponad 170 restauracji w Polsce. Doświadczenie to pokazało nam, że nie tylko stworzenie tabelek w Excel’u jest istotne, ważniejsze jest doprowadzić do tego, aby były one regularnie wypełniane. Wskażemy proste rozwiązania, jak poznać swój biznes od strony liczb.

- Najważniejsze wskaźniki, które powinny się znaleźć w raportach. - Nie należy przesadzać z ilością danych wpisywanych przez pracowników. Przedstawimy najważniejsze kryteria, które powinny być stale monitorowane.

- „Naturalny ubytek”, czy niegospodarność - jak oceniać zagrożenia? – Najsłynniejsze pytanie w gastronomii to „Gdzie są te pieniądze?”. My już wiemy, że problem braku rentowności rzadko leży w kradzieży i nadużyciach. Przedstawimy fakty i przykłady. 

- Jak zmotywować Gości do pozostawiania pozytywnych komentarzy w Internecie oraz odwiedzenia Państwa lokalu? – Dzisiejszy wybór restauracji jest często powiązany z opinią w Internecie. Nie chodzi tylko o brak negatywnych komentarzy, ale również jak zachęcić gości do pozostawiania dobrych opinii. Przedstawimy najskuteczniejsze metody.

- Jak odpowiadać na negatywne komentarze? – Odpowiednio sformułowane zdania oraz używanie kluczowych słów, ma ogromne znaczenie dla osób które czytają nasze odpowiedzi i nie zawsze tu chodzi o ich adresata. Negatywne komentarze i ich odpowiedzi są zdecydowanie częściej czytane niż pozytywne. Przejmij nad nimi kontrolę!  

 

SZCZEGÓŁY SZKOLENIA:

28 października – Łódź
godz. 9:00 - 15:00

 

MIEJSCE:

Scenografia club & cocktailbar 

ul. Zachodnia 81/83, Łódź
(dawny budynek kina Cytryna)

W przypadku zaostrzenia przepisów związanych z COVID-em organizator dopuszcza
zmianę formy prowadzenia szkolenia ze stacjonarnego na on-line.

 

CENA PROMOCYJNA:

250zł netto / osoba

 

CENA DLA OSTATNICH 4 MIEJSC:

400zł netto / osoba
Formularz zgłoszenia
2020-10-28 09:00, Łódź, Zachodnia 81/83
      

Stanowisko:
 
 
 
 
Województwo Trzymająć wciśnięty przycisk CTRL możesz zaznaczyć więcej niż jedno województwo:

*Powyższe dane posłużą do wystawienia faktury VAT.

Jak Państwo trafili na stronę? Trzymająć wciśnięty przycisk CTRL możesz zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź:
 
 
Korzyści ze szkolenia

 

Wystarczy wdrożyć połowę z 10 przedstawionych poniżej rozwiązań, aby wzmocnić lojalność i zaangażowanie pracowników oraz zwiększyć ich zadowolenie,  przy jednoczesnym wzroście zysków! Dzięki naszemu szkoleniu, uświadomimy  Tobie jak powinien wyglądać biznes gastronomiczny „od kuchni” i jakich błędów nie wolno popełniać na dzisiejszym rynku gastronomicznym.

 

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Właścicieli biznesu gastronomicznego – to właśnie od nich najczęściej zależy zmiana strategii.
  Niestety bardzo często słyszymy „żałuję, że nie było tu mojego szefa”.

Managerów i szefów kuchni – przedstawiamy sprawdzone pomysły, które mogą być inspiracją do zmian.
  Podpowiemy jak zbudować autorytet wśród pracowników.

- Osób aspirujących na wyższe stanowiska w restauracji.
  Podpowiadamy jak awansować i zyskać szacunek pracodawcy i podwładnych   

- Osób, które planują otworzyć biznes gastronomiczny – warto usłyszeć o problemach i rozwiązaniach,
  tak aby nie popełnić  kosztownych błędów na starcie

- Osób nie związanych z gastronomią – „pomimo, że nie mam restauracji,
  to wasze rozwiązania brzmią bardzo uniwersalnie i na pewno je wprowadzę”

 

SKĄD POMYSŁ NA TEMAT TEGO WYKŁADU?

W ciągu ostatnich 4 lat na naszych wykładach i prelekcjach uczestniczyło już kilkadziesiąt tysięcy osób.
Dodatkowo w ostatnim 2 latach odbyliśmy około 140 szkoleń indywidualnych.
To właśnie ten bezpośredni kontakt z personelem dał nam obraz największych wyzwań, z którymi muszą się mierzyć restauratorzy.
Usłyszeliśmy problemy, które potrafią paraliżować rozwój, a niektóre z nich przyczyniają się nawet do bankructwa.
Jednocześnie mocno zdefiniowaliśmy działania wpływające na zwiększenie zysku oraz zmniejszenie rotacji.
Dlatego w temacie „Zarządzanie rentowną restauracją” chcielibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem,
prezentując nie tylko gotowe rozwiązania, ale również innowacyjne spojrzenie w połączeniu tematów Zarządzania Kosztem Zarządzania Personelem.  


OPINIE PO NASZYCH SZKOLENIACH

Fantastycznie przekazana ogromna dawka wiedzy i doświadczenia. Warto czerpać od takich ludzi jak Wy. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki”  - Dorota Warżajtis

Warto do Was wracać. Profesjonalizm, świetna atmosfera, doświadczenie, konkretne przykłady, a nie tylko hasła. Zupełnie nowe spojrzenie na zarządzanie w gastronomii... Dzięki za wszystko” - Magdalena Dudek

Dziękuję za przekazaną wiedzę i zastrzyk pozytywnej energii” - Paweł Sojka

Dużo wiedzy, dużo śmiechu- tylko wracać do Was na szkolenia :-)” - Anna Staryków.

Szkolenie super. Duża dawka wiedzy przekazana profesjonalnie. Jeszcze raz dziękujemy” - Agnieszka Nowakowska

Prowadzący
Opinie uczestników szkolenia
Miejsce szkolenia
Inne szkolenia
 • SZCZECIN - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
  RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
 • POZNAŃ - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
  RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
 • WROCŁAW - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
  RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
 • KRAKÓW - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
  RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
 • KATOWICE - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
  RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
 • WARSZAWA - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
  RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
 • OLSZTYN - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
  RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
 • RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ - SZKOLENIE ON-LINE.
  RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ - SZKOLENIE ON-LINE.
 • GDYNIA - RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.
  RENTOWNA RESTAURACJA - BĄDŹ 10 KROKÓW PRZED KONKURENCJĄ.

Media o nas

V4B w mediach

Powyższa lista nie jest kompletna, ponieważ niektórzy klienci zastrzegają sobie prawo do anonimowości

 

Zapisz się do Newslettera

Jeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i  kliknij tutaj
© 2005 - 2020 V4B. Wszelkie prawa zastrzezone.
Budowa stron internetowych